Школа-Пансіон

Проект для дітей

з дистанційною формою навчання

Школа-Пансіон – новітній спосіб організації навчального та виховного процесів для дітей.

Школа-Пансіон вирішує дві важливі проблеми дистанційної освіти:

1) надає професійну допомогу в організації навчання;

2) забезпечує якісну соціалізацію.

Школа-Пансіон – новітній спосіб організації навчального та виховного процесів для дітей. Він став можливий тільки недавно, коли

в Україні з’явились школи дистанційної освіти, які беруть на себе відповідальність за втілення програми, навчальний алгоритм  та документальне підтвердження  пройденого матеріалу. 

 

Діти, що здобувають освіту дистанційно, протягом робочого тижня проживають за містом,  у Еко-містечку, що розташоване у сільській місцевості, поряд з сосновим лісом, харчуються у їдальні, де готують здорові страви, дотримуються питного режиму (вода з глибинної свердловини водного басейну «Живун»), мають розпорядок дня, що відповідає гігієнічним нормам для школярів, практикують загартовування і щоденну спортивну активність, мають змогу проявити і розвинути творчі здібності, отримують професійний  психологічний супровід , особистий і груповий , протягом всього часу перебування у Пансіоні.

Психолого - педагогічний досвід тренерів та вихователів дозволяє формувати у учасників стратегію переможця у навчанні, змінювати підхід до вирішення проблем , справлятись з прокрастинацією. На окрему увагу заслуговує робота тренерів над груповою динамікою і корекцією особливостей учасників з метою гармонізації особистості дитини і її стосунків з іншими.  Навички, що діти отримують у такій взаємодії, значно підвищують їхню адаптацію у суспільстві.

Проект здійснюють:  тренерський склад (директор, завуч,  вихователі,організатор заходів, медик, психологи )  та група життєзабезпечення (кухар, помічник кухаря, завгосп-логіст, майстер, техпрацівник, охоронець).

 

 

Запрошуємо познайомитись з командою і закладом, отримати відповіді на питання

і розглянути можливості участі у новому, амбітному, перспективному проекті  Школа – Пансіон!

Черкаси, 2020

Designed on Wix by MASSARAKSH studio