Професійний супровід учнів

Проекти для дітей з дистанційною формою навчання

Новітній спосіб організації навчального та виховного процесів. Він став можливим недавно, коли в Україні з’явились школи дистанційної освіти, які беруть на себе відповідальність за втілення програми, навчальний алгоритм та документальне підтвердження пройденого матеріалу.

Пандемія коронавірусу виявила актуальність навчання самотужки, без візитів до закладу освіти.

Педагогічно-психологічний супровід учнів вирішує дві важливі проблеми дистанційної освіти: 

- Надає професійну допомогу в організації навчання

- Забезпечує якісну соціалізацію
 

Професійний супровід - це щоденна взаємодія педагога/психолога з учнем для організації навчального процесу, робота над досягненням легкості, зацікавленості, послідовності дій учня в опануванні програми.

Іншими словами, ми навчаємо вчитись. 

Проект має два формати:

ШКОЛА-ПАНСІОН

заміський проект

ДЕННА ФОРМА

міський проект

Школа-Пансіон

Заміський проект

 

Діти, що здобувають освіту дистанційно, протягом робочого тижня проживають за містом,  у Еко-містечку, що розташоване у сільській місцевості, поряд з сосновим лісом, харчуються у їдальні, де готують здорові страви, дотримуються питного режиму (вода з глибинної свердловини водного басейну «Живун»), мають розпорядок дня, що відповідає гігієнічним нормам для школярів, практикують загартовування і щоденну спортивну активність, мають змогу проявити і розвинути творчі здібності, отримують професійний  психологічний супровід , особистий і груповий , протягом всього часу перебування у Пансіоні.

Педагогічно-психологічний досвід тренерів та вихователів дозволяє формувати у учасників стратегію переможця у навчанні, змінювати підхід до вирішення проблем , справлятись з прокрастинацією. На окрему увагу заслуговує робота тренерів над груповою динамікою і корекцією особливостей учасників з метою гармонізації особистості дитини і її стосунків з іншими.  Навички, що діти отримують у такій взаємодії, значно підвищують їхню адаптацію у суспільстві.

Проект здійснюють:  тренерський склад (директор, завуч,  вихователі, організатор заходів, медик, психологи )  та група життєзабезпечення (кухар, помічник кухаря, завгосп-логіст, майстер, техпрацівник, охоронець).

 

 

Запрошуємо познайомитись з командою і закладом, отримати відповіді на питання

і розглянути можливості участі у новому, амбітному, перспективному проекті  Школа–Пансіон!

Денна форма

Проект у місті

 

ПРОПОНУЄМО ДВА РІВНЯ ПОСЛУГ:

BASIC:

Учень перебуває у закладі

з 9.00 до 13.00.

Заняття по загальноосвітній програмі згідно розкладу дистанційної школи, педагогічно-психологічний супровід занять.

PRO:

Учень перебуває у закладі до 17.00. Бере участь у програмі розвитку особистості згідно річного плану закладу

Організація сніданків, обідів, полуденків.

Черкаси, 2020

Designed on Wix by MASSARAKSH studio